Kullanım Koşulları

www.dortermatbaa.com isimli bu web sitesi Dörter Matbaa’ya ait olup bizzat kendisi tarafından yönetilmektedir.
Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

YAZILAR

www.dortermatbaa.com‘da yer alan içerikler bizzat Dörter Matbaa tarafından www.dortermatbaa.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı www.dortermatbaa.com‘dan alınmıştır.
– Kaynak: www.dortermatbaa.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkım vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
İFADELER
 
www.dortermatbaa.com‘da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:
 
– www.dortermatbaa.com‘a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.dortermatbaa.com‘un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.
 
HABERLEŞME

www.dortermatbaa.com‘a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.dortermatbaa.com ’e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.